عوامل موثر بر قیمت لمینت دندان

افرادی که قصد انجام لمینت دندان دارند ، پیش از انجام این کار به دنبال اطلاع از قیمت این روش زیبایی دندان هستند.این موضوع یکی از پر اهمیت ترین مسائل برای انجام این کار می باشد.با توجه به این که امروزه استقبال از این روش و یا سایر روش ها از جمله کامپوزیت دندان بسیار زیاد است ، در این مقاله به شکل کامل درباره قیمت لمینت دندان و عوامل موثر بر هزینه این روش توضیحاتی به شما ارائه خواهیم داد.پیش از هر چیز توضیحاتی مختصر درباره روش اصلاح طرح لبخند که لمینیت دندان یکی از مهم ترین روش های انجام این کار است خواهیم داد.


اصلاح طرح لبخند چیست؟

امروزه با استفاده از روش های مختلفی می توان اقدام به حل مشکلات زیبایی دهان و دندان نمود.این کار علاوه به بر درمان مشکلات دندان ها ، لثه ها و... ، سبب بهرمندی از لبخندی زیبا و دندان های سفید و مرتب می شود.لمینت دندان از موثر ترین روش های اصلاح طرح لبخند می باشد که امروزه در کنار روش هایی همچون کامپوزیت دندان ، بلیچینگ دندان و... مورد استقبال قرار گرفته است.از مهم ترین مزایای اصلاح طرح لبخند می توان به رفع عیب هایی از جمله شکستگی دندان ، بی نظمی ، تغییر رنگ ، جرم زدایی و... اشاره کرد.


از دیگر مزایای روش هایی همچون لمینت دندان می توان به پایین بودن هزینه آن ها نسبت به سایر روش ها اشاره کرد.به طور مثال افرادی که قصد صاف و منظم کردن دندان های خود را با استفاده از ارتودنسی دارند ، قیمت این روش به مراتب بالاتر از قیمت لمینت دندان می باشد.بنابراین استفاده از روش هایی برای اصلاح طرح لبخند بسیار بهتر می باشد. مزیت دیگری که درباره این روش ها می توان به آن اشاره کرد ، بازگشت به دندان های اولیه در صورت دلخواه می باشد.

لمینت دندان


بررسی هزینه لمینت دندان

با توجه به این که امروزه انجام روش هایی همچون لمینیت دندان مورد استقبال افراد قرار گرفته است در ادامه به صورت جزیی به عوامل موثر به قیمت لمینت دندان خواهیم پرداخت.پیش از بررسی این موضوع باید گفت هزینه لمینت دندان به عنوان یکی از روش های اصلاح طرح لبخند به مراتب مقرون به صرفه تر از سایر روش ها می باشد.


قیمت لمینت دندان بر اساس عوامل گوناگون تعیین می گردد که این موارد عبارتند از:

1.مواد مورد استفاده

یکی از مهم ترین عوامل تخمین قیمت لمینت دندان ، مواد مورد استفاده برای انجام این کار می باشد.امروزه با استفاده از مواد اولیه مختلفی می توان اقدام به انجام لمینت دندان نمود.از مدل های سرامیکی و کامپوزیت دندان تا مواد جدیدتری که دارای مزایای بسیار بیشتری از جمله عدم تغییر رنگ می باشند.علاوه بر این ، این نوع مواد جدید دارای مقاومت بالاتری نسبت به سایر مدل ها می باشد.انجام لمینت دندان توسط تیم دندانپزشکی مجهز و معتبر که از مواد اولیه مرغوب استفاده می نماید یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه نمود و این موضوع قطعا در قیمت لمینت دندان تاثیر دارد.


در کنار این موضوعات برند های تولید لمینت بسیاری امروزه موجود می باشند که بر اساس نوع متریال و طراحی آن ها دارای قیمت های گوناگونی می باشند.این موضوع در مراقبت های پس از لمینت دندان نقش دارد. یعنی در صورت انجام این روش با استفاده از متریال و برند با کیفیت در کنار روش های مراقبتی ، شاهد عمر بیشتر آن خواهیم بود.


2.تخصص دندانپزشک

موضوع انتخاب کلینیک دندانپزشکی و توانمندی دندانپزشک از دیگر نکات حائز اهمیت می باشد که در هزینه لمینت دندان تاثیر دارد.این بدین معناست که انجام این کار توسط کلینیک های دندانپزشکی معتبر تاثیر بسیاری در نتیجه نهایی خواهد داشت.امکان اینکه در کلینیک های دیگر شاهد قیمت پایین تر انجام این کار باشیم وجود دارد اما انجام لمینت دندان توسط دندانپزشک ماهر قطعا سبب نتیجه مطلوب تری خواهد بود.پس دو مقوله تخصص دندانپزشک و کلینیک معتبر نقش مهمی در نرخ لمینت دندان دارد.


کلینیک دندانپزشکی دکتر حیدری با بهره گیری از دندانپزشکان متخصص در زمینه زیبایی و درمانی یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی است که قصد انجام اصلاح طرح لبخند خود را دارند.ما در این مجموعه از بهترین امکانات و مواد اولیه جهت انجام لمینیت دندان و سایر روش ها استفاده می نماییم.

قیمت لمینت دندان


3.تعداد لمینت

این که چه تعداد از دندان های شما نیاز به انجام لمینت دارند از دیگر نکات تاثیرگذار در قیمت لمینیت دندان می باشد.هرچه تعداد واحد های لمینت بیشتر باشد ، متریال بیشتر و زمان انجام کار بیشتری را صرف خواهد کرد که این موضوع موجب افزایش قیمت لمینت دندان خواهد شد. به طور مثال چنانچه فردی قصد انجام این روش را تنها در ردیف بالایی دندان خود داشته باشد ، هزینه لمینت دندان این فرد با کسی که قصد انجام لمینت کلیه دندان های خود را دارد کمتر می باشد.


4.قیمت تولید لمینت در لابراتوار

تولید لمینت ها در لابراتوار های مختلفی انجام می شود که هریک از آن ها بر اساس امکانات ، تجهیزات و روش های تولید با یکدیگر متفاوت هستند.این موضوع می توان سبب افزایش یا کاشه هزینه لمینت دندان شود.


5.سایر هزینه های دندانپزشکی

چنانچه فردی که قصد انجام لمینت دندان را داشته باشد ، دچار مشکلات دیگر دندانی یا لثه باشد ، پس از معاینه دندانپزشک می بایست نسبت به برطرف کردن آن ها اقدام شود که این موشوع نیز شامل هزینه های جانبی خواهد شد.عفونت ، مشکلات لثه ، پرکردن دندان و... شامل این موارد می شود.


قیمت لمینت در تهران

با توجه به موارد اشاره شده اینکه به طور دقیق بتوان اقدام به تعیین قیمت لمینت دندان نمود امری غلط می باشد.اما برخی موارد از جمله قیمت واحد لمینت بر اساس مدل آن ثابت می باشد و این قیمت بر اساس واحد های تعیین قیمت انجام می گیرد. بنابراین در کلینیک های دندانپزشکی معتبر می توان شاهد قیمت های معتبر بود.اینکه کلینیک دندانپزشکی معتبری را جهت انجام اصلاح طرح لبخند انتخاب می نمایید ، نکته مهمی است که علاوه بر انجام صحیح و اصولی ، شاهد قیمت های تعیین شده و درستی خواهیم بود.


کلینیک دکتر حیدری با توجه به بهره گیری از بهترین امکانات و مواد اولیه و همچنین انجام لمینیت دندان به دست دندانپزشکان متخصص زیبایی به عنوان یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران آماده ارائه خدماتی نظیر لمینت دندان ، کامپوزیت دندان و سایر روش های درمانی زیبایی از جمله ایمپلنت دندان برای شما عزیزان می باشد.جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی می توانید با ما در ارتباط باشید.


اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید